Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet 2 SSD egy PC-ben,...

Lehet 2 SSD egy PC-ben, illetve hogy kell beletenni? Több lenn

Figyelt kérdés

Most vennék egy 240 GB-ost a 120as mellé, mert azt már felzabálja teljesen majdnem a windows 10...


A gépház Zalman Z9 Neo, ebbe elfér 2 SSD? vagy mindenképp csak egy lehet? valamint hova kell tenni?



2019. szept. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Annyi SSD-t raksz a gépedbe amennyi Sata,m.2 portod van a gépben.. De nem értem mi értelme???


Minek akarsz 120 mellé tenni egy 240-et?

2019. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát azért mert alig van hely már, felzabálja a windóz tíz (írtam is fentebb)


és hogy hány sata csatlakozóm van ezt hol tudom megnézni?

2019. szept. 24. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább vegyél bele egy 480GB-s ssd-t vagy egy 1TB-s HDD-t aztán az ott lesz adatnak, a rendszernek meg marad a 120 GB. Szerintem nettó hülyeség két ilyen kicsi SSD-t tenni egy gépbe. Az alaplapon megszámolod. Illetve, ha tudod a típusát akkor google. De nyugi.. általában 4 minimum van amiből ugye -1 a meglévő ssd, -1 a DVD ha van, és -1, ha van más meghajtó a gépedben.
2019. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbban kijönnél ha a lemezkarbantartót futtatnád (admin módban) és letörölnéd az ssd-ről a sok felgyülemlett szemetet.. ;)
2019. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!