Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sos! Veletlen le töröltem...

Sos! Veletlen le töröltem mindent a külső hdd-rol! Van valami recovery lehetőség?

Figyelt kérdés
Ujratelepites kozbe bedugva maradt es leformaztam
2019. szept. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem írtál rá adatott könnyen vissza lehet állítani az adatok legjavát, mivel gyakorlatilag nem törlődött az adat, csak az elérési útja szűnt meg. Az adat akkor fog törlődni végérvényesen, ha ráírsz másikat, vagy a megfelelő módon formázod meg.


A legtöbb ilyen program fizetős, néz szét ncoren és keress rá youtuben hogy kell visszaállítani. Alapvetően annyira nem bonyolult és, ha szerencséd van akkor az adataid java visszanyerhető.

2019. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Ha normál formázás volt akkor viszont keresztet vethetsz az adataidra.
2019. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testdisk
2019. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, csak nálam megfordította a betűjeleket, és azt hittem a pendrive, amin a telepítő volt. Semmit sem találtam rajta...semmivel.
2019. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos adatok voltak rajta nehogy programmal hozd vissza inkabb vidd el szervizbe biztis ami biztos, ok ki mentik az adatokat
2019. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!