Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi számít napaság gyenge...

Mi számít napaság gyenge GAMER gépnek?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm akinek laggolnak a játékok mert gyenge gépük van. Elmondani szégyellik milyen konfiguk van. Miyen lehet nekik ?


Milyen típusúnak kell lennie a videokarinak ? GTX 1050 ? A proci AMD 3? Intel 3?


2019. szept. 26. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy AMD 3 és Intel 3. AMD Ryzen 3 és Intel Core i3 létezik.


Egyébként relatív, hogy kinek mi a gyenge. Akinek 4K monitorja van, annak kevés lesz egy RX570, mivel tényleg akadozna minden, de van, aki csak álmodna egy ilyenről. Van, aki azt nevezi lag-nak, amikor nincs annyi FPS-e, amennyit a monitor képes lenne megjeleníteni.


Egyébként, hogy mondjak konkrétumot is, azt már általában nem értékelik az emberek, ha a monitoruk felbontásán alacsony grafikán is szaggatnak a játékok. Ez alatt értek pl. egy FullHD monitort és olyan 20-30 FPS-t egy néhány éves kétmagos procival és egy R7 250 szintű kártyával.

2019. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Sima 60 Hz full HD monitoruk van
2019. szept. 26. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban elég relatív, én azt mondanám ami full hd felbontás mellett közepes vagy high beállításokon nem tud stabil 30 fpst a legtöbb játeknál szerintem már elég gyenge 2019 ben.
2019. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyenge gép, meg a "gamer" az két nem igazán összeférő fogalom. A gamer gépnek pont az a lényege hogy nagy teljesítményű legyen. Ennek fényében meg tudnád fogalmazni újra hogy mi a kérdés?
2019. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen vidokari és proci olyan gyenge, hogy már laggol játék?
2019. szept. 26. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:

hát az én gépem mai szemmel már elég gyengének mondható:


Intel Pentium G3240 2 mag 2 szál

8GB RAM DDR3 (ez még elmegy)

XFX Radeon R7 260X Core Edition 1GB DDR5

2019. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. AMd kártyákról nincs viszonyítási alapon. NVIDIÁS-t tudnál mondani?
2019. szept. 26. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Gtx 1050 2gb os már pár helyen kevés lehet gt 1030 gtx 950 gtx 750 én pl gtx 660 -ról váltottam és már 2 éve is elég nehezen birkózott meg komolyabb jatékokkal. Integrált Inteles igpu-k.
2019. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból rossz a kérdés, hisz “melyik olyan gyenge hogy már laggol rajta játék”, hát ez megválaszolhatatlan, mivel nem mindegy hogy egy y8-os kis online játék laggol vagy egy gta 5 pl. Másik meg, nem lehet hogy netes laggra gondoltak? Ami nem a gép, hanem az internet hibája?
2019. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!