Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet kezdeni egy Asus...

Mit lehet kezdeni egy Asus Dual GTX1660Ti hőmérsékletével?

Figyelt kérdés

Egy közeli barátom vette. 80 fok fölött jár, néha a 90-et karcolgatja. Google-n utánanézve mindnél ilyen ramaty, hisz alig van rajta hűtőborda. Amikor először megláttam azthittem konkrétan nincs is rajta semmi olyan kicsi :D És sajna nem tud elállni mert személyesen vette.


Undervolt? Valaki el tudná mondani hogy kell?

Nekem 1080Ti-m van MSI Armor de ez sem megy olyan magasra mint az, sőt 80-at sem érem el.


2019. szept. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Emelje maximumra a ventilátor fordulatot ha eléri a kártya a 75 fokot.
2019. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

80-nál már maxon megy elvileg mégse áll le csak 86-nál.

Melegebb napokon meg azt monjda 90.

2019. szept. 27. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedje le a gyári hűtőt és tegyen vagy tetessen rá valami normálisat mondjuk az Arctic-tól nekik elég jók vannak és több változatban is. Bele fog kerülni 10 20 rugóba, de hosszútávon szerintem megéri
2019. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy costum pcb-re azok jók
2019. szept. 27. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Indokolatlan ez a túlmelegedés. Nekem volt ilyen kártyám pár hónapja, és soha nem ment feljebb 75 foknál, pedig volt hajtva rendesen BF5, R6, Rust, közel max grafon.

Szóval valami nagyon nem okés ennél a VGA-nál.

2019. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tesztek alapján (még magyar is van a pcx-nél) mindenhol 80 fölött van pedig, lehet neked a ház nagyot segített rajta. Utánanéztem hogy lehet undervoltolni, holnap megpróbáljuk neki. Ha már 80 alá vinnénk, az jó lenne.
2019. szept. 27. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Van hozzá garancia, nem?


Kellemetlen a hőmérséklet, de nem vészes.

2019. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kellett neki is Nvidiát venni :)

Az undervolt jó móka lesz...

2019. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!