Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2D és 3D animáció tervezéshez/...

2D és 3D animáció tervezéshez/tanuláshoz (egyetemre) milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én egy Intel I7 8750H, GeForce 1050 4GB, 16Gb RAM, 512SSD-set néztem, csak mivel nincs tapasztalatom, ezért szeretnék olyan embertől segítséget kapni aki nem csak a "gamer" oldalát ismeri a dolgoknak. Sajnos nincs rá nagy keret pénzben, ezért az elején kizártam a Zbookokat. A válaszokat és segítségeket előre is köszönöm!

2019. szept. 28. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék is egyfajta interaktív 3D animáció, úgyhogy a követelmények nagyjából megegyeznek.
2019. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a felsorolt hardver elegendő lenne hozzá teljes mértékben :) Ez sem lehet a legolcsóbb darab. Esetleg, ha még egy kicsit rátudsz fizetni egy rtx szérás vga-s gépet nézz. A 1050 nem a legerősebb darab, de nyilván nem is rossz. Egy jó középkategória.
2019. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Gondoltam és tisztában is voltam vele, hogy nem a legjobb minden téren. Sajnos viszont nem vagyok milliomos, hogy egy külön erre kitalált videókártyával ellátott laptopot vegyek a maga ~400e Ft-os kezdő árával. Valószínűleg nem is lenne rá szükség amíg csak tanulom. Mégegyszer köszönöm, de aki tud még nyugodtan szóljon hozzá.

2019. szept. 28. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanuláshoz nyilván feleilyen erős gép sem kell, egyetemen a legnagyobb feladat a szakdolgozat lesz, ami szintén egy párszáz órás kis projekt, nem kell túlgondolni.
2019. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!