Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfig lenne jó, vagy...

Milyen konfig lenne jó, vagy elfogadható egy animáció készítő programnak?

Figyelt kérdés

Néztem sok helyen, de sehol sem találtam...

Animáció (s) videót szeretnék

készíteni, kipróbálni magamat, ha tetszik akkor hobby szinten mennék tovább, és én elsősorban laptopon gondolkoztam, mert a számítógép otthon nem férne el (így is 2 lesz/van otthon), és nem csak otthon akarok, hanem kolleszban, utazás közben, vagy vendégségben este mikor szobában vagyok, olyan unalom űzésnek. Tudom nagyon drága lenne/lesz, de legalább megtudom, hogy minimum milyen hardverek kellenek neki és akár otthon talán tudok tenni valamit, hogy még egy gép is elférjen vagy akár építek egyet az egyikből, vagy lesz egy harmadik is, ha elfér. :)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. máj. 15. 18:21
 1/2 szántóvető ***** válasza:
i7 8750h procira szükséged lesz.a többi már azon múlik hogy mennyi pénzt szánsz rá.inkább a gamer kateóriás notik jöhetnek szóba,ezekben erősebb vga van és a hűtésük is jobb.ramot meg majd veszel bele,a 16 giga az alap de inkább több legyen.
2019. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

vga-ból 2-3GB-os vrammal rendelkezőt ne válasszak? Inkább 6GB-os változatokat nézem meg, nem? Mert mintha valahol olvastam volna ilyent, de nem vagyok biztos benne


Köszönöm az eddigi választ! :)

2019. máj. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!