Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5-4590 processzor, ami LGA...

I5-4590 processzor, ami LGA 1150-es foglalatú, jó 1151-esbe?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság már nem gyártanak ddr3-as alaplapokat, ami 1150-es foglalatú (többi fajtájút sem). Használtan lehetne csak kapni, de eléggé félek kézalól venni ilyen dolgokat. Szóval, 1151-es foglalat már nagyon sokban különbözik a 1150-estől? Nem szeretnék új konfigurációt venni, ha nem jó, mert a processzorom is mehet a levesbe.

2019. okt. 1. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2019. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Azért még nem lehetetlen küldetés újonnan LGA1150 -es lapot venni.

[link]

[link]

2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a processzorod és DD3-as ramod és mindenáron újat akarsz,(bár ahogy néztem a hardveraprón a használtak sem sokkal olcsóbbak, mert a 10-15k közöttiekre azonnal lecsapnak), akkor anyagilag úgy jössz ki legolcsóbban, ha megveszed P.O.C kolléga által javasolt alaplapok egyikét. Én az Asust javasolnám a 4 memóriafoglalat és a jobb chipset miatt.
2019. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hardveraprón nézegettem az alaplapokat, csak hát eléggé félek az átverésektől.
2019. okt. 5. 23:36
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Ott van értékelési rendszer is. Ha ennyire félsz, nem vásárolsz attól, akinek negatív értékelései vannak vagy nincs is még értékelése se. Ennyi..
2019. okt. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!