Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól értelmezem, hogy ennél a...

Jól értelmezem, hogy ennél a laptopnál 100 Mbit/s a maximum sávszélesség amit kezelni tud az alaplapja?

Figyelt kérdés

[link]


Nem az én laptopomról van szó, csak aki vette 500-as netje van és ebből csak 75 megy át vezetéken, wifin pedig 25.

A wifi az még oké, mert azon talán lehet segíteni hogy több legyen, viszont a kábelen érdekes hogy csak 75 megy át.


A legfrissebb driverek vannak fent, pár napos win 10, szóval nem értem ezeket az értékeket. Viszont ha tényleg csak 100 Mbit/s a maximum amit kezelni tud akkor felesleges hozzá az 500-as net.


Más gépen megvan az 450-500, telefonon is fixen 250-300 megvan wifin szóval a szolgáltató az rendben van.


2019. okt. 1. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az van odaírva, hogy 10/100 lan, hanem gigabit lan. Tehát....
2019. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi de ebből nem igazán értem, hogy mit akartál kihozni.

Azt én is látom 10/100 csak azt nem tudom hogy ez mit takar. Ezért tettem fel a kérdést.

2019. okt. 2. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 100 a max. Bár, ha a felső leírást nézed ott még giga. Komoly cég 😃
2019. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézzük meg némi keresés után:

[link]

a gyártó weboldalát:

[link]

ahol a specifikációknál az alábbi szerepel:

"Hálózat: 10/100BaseT"

[link] specifications/

tehát maximum 100 Mbps-os adatrátára - vagyis maximum ~90 Mbps-os adatátviteli sebességre - képes.

2019. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Itt az alaplapnak maximum bottleneck-hatása lehet. Itt a hálókártya a meghatározó...
2019. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!