Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Price /performance gépet...

Price /performance gépet tudnátok írni?

Figyelt kérdés

game gépet, price performance gépet szeretnék, monitorral


köszönöm


2019. okt. 2. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, tudunk.
2019. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az mi?
2019. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tehát "ár teljesítmény" gépet szeretnél, jelentsen ez bármit is.

Mégis mennyi pénzben gondolkodol?

2019. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
büdzsét szándékosan nem akarok írni, mert akkor nem ár-teljesítmény lesz belőle
2019. okt. 2. 17:07
 5/13 A kérdező kommentje:

én igazi geekek véleménye alapján szeretnék gépet venni


az ilyen #2 "price-performance - >az mi" típusú válaszadók gépeit "tanácsait" pedig messziről elkerülni, megmondom őszintén

2019. okt. 2. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó, értjük, jó ár-érték arányú gépet szeretnél.

(Szerintem a válaszadók közül mindenkinek leesett, csak hogy lehet ilyen iszonyatosan hülyén megfogalmazni.)

Ilyen gépet össze lehet állítani 100-200-300-400-500 ezerből, munkára, játékra, új vagy használt alkatrészekből.

Írj legalább valami konkrétumot, enélkül nem tudunk segíteni.

Tessék, itt egy ehhez hasonló kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__.. , egy karton cigiben fogadok, hogy te írtad ki. Itt sem kaptál (vagy kapott az illető) normális választ, ott le van írva, hogy miért.

2019. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(Jaj bocsánat, annyit odaböfögtél, hogy "game gépet", de ezen túl semmi egyebet)
2019. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Értelmetlen kérdésre lehetetlen tanácsot vagy épkézláb választ adni.


Attól, hogy angol szavakat használsz még pont ugyanannyira semmi értelme a kérdésednek, mintha leírnád magyarul.

Egyszerűen azért mert az nem egy gép, hogy "prájsz/performansz".


Felírsz egy olyan egyenletet amiben csak ismeretlen tényezők vannak. Mininum, az egyik ismetetlen tényezőt meg kell határozd ahhoz, hogy legyen értelme a képletnek. Jelen esetben legegyszerűbb az árat meghatározni, mert abból már ki tud indulni egy "geek" is. Hiszen teljesen más a válasz ha 100 ezred van rá, más ha 200 meg más ha 500. Na meg persze a határ a csillagos ég, és ár/teljesítmény alapján lehet jó egy 1+ milliós gép is meg egy 150 ezres is.

2019. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szirty ***** válasza:

Arcos nagyon a kérdésed.

Valamilyen szinten azért valahogy csak meg kellene határozni mi is az elképzelésed, mert ha csak az arányokról beszélünk úgy-ahogy, abból sok minden lehet.

Nekem van pl. egy Intel Atom processzoros gépem. Szinte csak pár ezer forint (ár) de kiválóan alkalmas arra amire nekem kell (érték). Az ár/érték aránya tehát kiváló.

Ám abszolút értelemben a teljesítménye és az ára is alacsony!

2019. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

újat szeretnék


game+net+film


szerintem 100 ezerből venni nemlehet, az 500 ezer meg nagyon nem price performance, hanem high end, ami egyáltalán nem price performanceről szól

monitor is kellene


gamere kell, a legjobb ár/teljesítményű gép

#8 ez neked hol egyenlet? egy price / performance kombót olyan bonyolult?


akkor lefordítom: a legjobb ár értéket keresem

büdzsé: mondjuk úgy, hogy nem éppen egyik hónapról a másikra élek, de nem szórom a pénzt. takarékos típus vagyok


köszönöm

2019. okt. 2. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!