Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül megrúgtam a gépem...

Véletlenül megrúgtam a gépem és most nem indul csak sípol. Mi baja van?

Figyelt kérdés
Éppen költözök és mikor mentem be a házba nem vettem észre a gépet ami a szoba közepén volt és nem láttam (vittem be a dobozokat) és nagyon belerúgtam most mikor bekapcsolom csak három hosszú sípolást hallok régebben is volt már ilyen gondom csak az akkor történt csak nem velem és nem véletlenül és nem megrúgva lett hanem megütve és aztán egy kis idő után magától vissza ált.

2019. okt. 3. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A három hosszú sípolás memória hibára utal.

Vedd ki a memória modulokat és rakd vissza őket egyesével kipróbálva.

2019. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is az első hozzászóló tippjére gondolok. Az is lehet, hogy amikor belerúgtál a gépbe, a memória valahogy kimozdult a gépből. Szerintem ellenőrizd az alkatrészeket, hogy minden a helyén legyen, ha ez után sem jó, akkor jöhet a további tesztelgetés.
2019. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindet egyesével és aztán együtt mind a kettőt és a furcsa hogy miután ki adta az xp logót és a kék üdvözöljük képernyő is félig bejött de aztán minden elsötétült és a monitor szerint az egész gép kikapcsolt mivel azt irta hogy no signal és aztán újra indítottam és megint sípol
2019. okt. 3. 19:04
 4/11 A kérdező kommentje:
ja és eggyseével is ugyan úgy sípolt
2019. okt. 3. 19:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat hogy rosszul írok csak már nagyon ideges vagyok...
2019. okt. 3. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Valamelyik alkatrész kontakt hibás, nem érintekzik rendben.

Minden csatlakozót, memória, VGA és táp csatlakozót, igazítsd meg, ha kell sürített levegővel fújasd ki a port.

2019. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát... végig néztem mindet és minden rendben van de most már sípolni se sípol kép ugyan úgy nincs a billentyűzet nem világít.
2019. okt. 3. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz csinálni, mint minden alkatrész (áramtalanítva) ki-be, és igen kifújni a slotokat jó ötlet. BIOS bejön esetleg az elején?
2019. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem jön be semmi...
2019. okt. 3. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:
F2-vel próbáltad...általában az hozza be a BIOS-t.
2019. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!