Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék laptopot venni!...

Zsabra01 kérdése:

Szeretnék laptopot venni! Milyet érdemes ha játszani is szeretnék? A mellékelt infó fontos!

Figyelt kérdés
olyan laptopot szeretnék, amin azért lehet játszani is! Tudom, a laptop nem játékra való! És hogy ugyan azért az árért sokkal erősebb pc-t tudnék csináltatni ha akarok! Na de ami fontosabb! A munkám miatt, és egyéb okok miatt rengeteget kell utaznom! Az év 75%át így külföldön töltöm! Emiatt az asztali pc teljesen kizárt! Ezért lenne szükségem egy olyan laptopra, amin néha játszani is tudok! Árkategóriában 950-1000€-ig vagyis 250-320ezer forintig gondoltam kb. Tehát ha valaki lenne oly kedves, hogy tudna ajánlani ebben a kategóriában a lehető legjobbat annak örülnék! Erő viszonyt ha tudnátok valami nagy gépigényű játékhoz viszonyítani az lenne a legjobb, ebben még új vagyok ezért nem merek csak úgy nézegetni! Előre is köszönöm!

2019. okt. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Asus ROG G703GXR
2019. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért az árért olyat ami megbízhatóan viszi a jelenleg gépigényesebbnek számító játékokat, nem nagyon lehet, max kompromisszumokkal. De a valódi játékra is való laptopok azok inkább a 450-500.000Ft-os kategóriában mozognak.
2019. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Nem igen fogom agyon hajtani csak annyit akarok, hogy pl a witcher 3 hoz hasonlókat gondoltam, vagy esetleg még a shadow ofordor, ha ilyesmiket visz gondolom nem gondos
2019. okt. 5. 20:16
 4/4 CspCsj ***** válasza:
100%

Külföldön szerintem jobbat adnak a magyar árakhoz képest, legfeljebb magyar billentyűzet nem lesz.

Az ottani webáruházakban néznék szét.

2019. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!