Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes szervízbe küldeni?

Érdemes szervízbe küldeni?

Figyelt kérdés
Van egy Asus laptopom ami garanciás és ha többet nyitva van kicsit így szorulva csukódik le. 1napos korától ilyen az ület azt mondta ez ilyen. Tényleg ilyen lehet? Félek, hogy megint 90napot lesz a gép szervízben mint az előző laptop és kitalálják, hogy én rontottam el úgy ahogy a többi panaszosnál is kitalálták. Érdemes elküldeni vagy lehet ez ilyen és hagyjam így?
2010. júl. 16. 09:01
 1/5 anonim válasza:
Valószínüleg széria hiba. Ha melegszik kitágul az alap, a flip meg nem amiatt szorulhat. Sztem nem tudnak vele mit kezdeni. Ha van rá lehetőség várj vele még kihül, de ha nincs, akkor se lesz tőle baja. Nekem Ue. van Fujitsu-nál
2010. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kis zsír fújás?
2010. júl. 16. 11:28
 3/5 anonim válasza:
Sok ilyen van gyárilag kifelejtik a zsírt. Megfújod utána ok. Nekem egy éve jó már így.
2010. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Asusnál max ennyi a hiba. Most a legjobb.


[link] pl.

2010. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok:


Végülis lehet, Sztem a fujiba alapból nem adtak :P Ha tudod porbáld meg, de a szervizekkel vigyázz mert lehúznak. BP-en tudom ajánlani az aqua computert azok korrektek voltak velem eddig mindég, de volt olyan szervíz ahol 2000/h ral dolgoztak és egy órát mondtak szétszerelésre egyett összerakásra, meg fél kell tuti a befújásra is az ilyen tempós helyeken... szal érted. Néz körbe, ne hagyd ott akárhol

2010. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!