Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a lapos TV-t...

Hogyan tudom a lapos TV-t monitornak hasznalni?

Figyelt kérdés
Csak fogom Hdmi kabelel össze kötöm és kész? Vagy függ valamitől? Pl Videókártya? Esetleg ha a menetét le írná valaki azt megkoszonnem.

2019. okt. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összekötöd, a tv-n kiválasztod a hdmi bemenetet és kész
2019. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak összedugod. Utána a TV-n kiválasztod, hogy a HDMI-ről adja a képet, source/forrás vagy valami hasonló nevű opció lesz.
2019. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi srácok!
2019. okt. 8. 14:24
 4/5 anonim válasza:
Viszont a válaszidő 1 mp. Én egyszer a laptopomat kötöttem össze HDMI kábellel és volt kb 1 mp késleltetés a két eszköz között. Játékra próbálnád ki?
2019. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Az már régen volt, manapság jók a válaszidők a tv-nél is.

Nem mindegyiknél de ha nem túl régi (2017) akkor nagy valószínűséggel alkalmas lesz játékra.


- A hdmi portot amivel összekötöd a pc-t nevezd át pc -nek a televízión.

Kicsit másképpen kezeli a legtöbb televízió a pc portot mint a simát, pl. a válaszidőt is tudja sok készülék "game módra" állítani.

2019. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!