Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD6970 nem ad képet, a ventill...

TheThunder kérdése:

HD6970 nem ad képet, a ventillátora pedig iszonyú gyorsan megy. Táp, alaplap stb. minden jó. Mégis mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Sapphire HD6970 2GB-os VGA.

Utóbbi időkben kissé zavarosan ment,míg nem tettem fel win7 alá drivert ment rendesen,mihelyst feltettem bármilyet egyből ' No Signal ' lett belőle.

Aztán egyik nap,betőlt a gép vele ( driver nélkűl ) és a win7 nem ismerte fel rendesen mindenhol OMB írt rá és a neve is csak ' Unknow vga adapter ' volt.

Mostmár egyáltalán nem ad képet a VGA,viszont a coolerje valami iszonyú gyorsan megy....

Sokat írták hogy lehet a BIOS meghallt,újra próbáltam tenni egy kis PCI-os VGA-val de a gép nem látta a HD6970-est.

Mókolni nem próbáltam csak a BIOS-t próbáltam volna újratenni de az sem sikerűlt....

Most jelenleg,kép nincs de a coolerje annyira megy,majd kiszakad. A VGA-nak ennyi volt,vagy esetleg meglehetne még menteni?


2019. okt. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak már vége, idáig bírta. Még dísznek használhatod, de működni már nem fog. Jó eséllyel a folyamatos hőingadozás, és a magas működési hőmérséklet végzett vele (főleg ha bloweres).
2019. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni más gépben. Ha ott sem megy, akkor annak kampec, ilyen régi kártyát felesleges javíttatni. Így is szép kort ért meg.
2019. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát,az igaz hogy szeretett melegedni.

És viszonylag gyorsan le is hűlt,sajnos másik gépben még nem tudom megnézni majd csak 7 végén.

Minden esetre köszönöm a válaszaitokat!

2019. okt. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!