Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintek ez a tápegység...

Szerintek ez a tápegység megéri? RAIDMAX

Figyelt kérdés

Egy új gépet tervezek venni és ezt a tápot néztem ki mert ez a legolcsobb és nem néz ki rossznak. Csak nem annyira ismert márka. 800W GOLD

[link]


Biztonságos? Megéri?



2019. okt. 19. 19:45
 1/9 hypno ***** válasza:
68%

Nem tudom minek kell neked 800W-os táp, nem is tartozik rám, de szerintem fogadd el bemondásra, hogy csodák nincsenek.


Ha a 800 W körüli Gold minősítésű tápok fix kábelezéssel jellemzően 30 ezer fölött kezdődnek, akkor ha egy moduláris tápot 25 ezer alatt adnak, akkor annak oka van. Valahol spóroltak.

2019. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi fejlesztés, de megbizható nagyon jó ár/értékű táp.

[link]

2019. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából nekem elég lenne egy 650-700W-tos táp de ahol majd lerendelem nincs raidmax 700w-tos táp.

Szóval ezért kérdem hogy megérie és biztonságos-e?

2019. okt. 19. 21:31
 4/9 A kérdező kommentje:

Meg szerintem azért nem adják drágábban mert aki pláne hogy senki sem venné meg.

Most melyiket választanád?

Seasonic 700w gold+ 30ezerért

Raidmax 700w gold+ 30ezerért.

Hát persze hogy a Seasonicot mivel az a legjobb tápegység márka.

2019. okt. 19. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

körbejártuk:

1. felesleges 700-800 W terhelhetőségű táp - pláne a jelzett konfigodhoz

2. a Raidmax nem épp egy közismert gyártó, nem található róla se minősítés, se teszt - nem javasolt

2019. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Az a baj, hogy ez nem teszt, csak egy termékbemutató a táp adatai alapján. Nem szedik szét, a cikkből nem lehet tudni, hogy melyik tápgyártó - FSP, Seasonic, Superflower, HEC, CWT,... - belsejét kapta, milyen alkatrészekből épül fel, nincsenek terhelhetőségi-, hatásfok-, (mind akusztikus, mind elektromos - ripple) zaj-, melegedés-tesztek.


Nevesebb gyártók hasonló terhelhetőségű, Gold minősítésű, félmoduláris termékei 30000 Ft felett vannak - ez 24000.

2019. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gyártó a legtöbb közösség feketelistáján van.


[link]

2019. okt. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MGéza ***** válasza:
Írd már le mi8lyen konfigurációhoz kell. Hátha le tudunk beszélni arról hogy ekkorát vegyél. Jelen pillanatban Cf/sli rendszeren kívül nem nagyon jut eszembe olyan ami egy 550W Seasonic focus plus goldnál erősebbet kíván. Maximum bányászgép.
2019. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: #5-ös hozzászólásomban belinkeltem a kérdező által nyitott topikot, melyben megtalálható a konfiguráció. Egy 450W-os terhelhetőségű táp bőven elég neki.
2019. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!