Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX 5700 XT vagy RTX 2060...

RX 5700 XT vagy RTX 2060 Super? Félek megvenni az RX 5700 XT-t a driver hibák miatt.

Figyelt kérdés

Nagyon szemezgettem eddig az RX 5700 XT-vel (Sapphire Pulse kiadás), de elég sok fórumon olvasom, hogy sokaknak BSOD-k, fekete képernyők, stuttering jelentkezik, meg hogy ki kell kapcsolni Chrome-ban a hardware acceleration-t, különben crashek jelentkeznek youtube-ozás és társai közben.


Ezek mellett a hibák mellett már nem tűnik annyira vonzó ajánlatnak az AMD kártyája, akármilyen jól is teljesít, és valóban RTX 2070 szinten van.


Az RTX 2070 Super már túl drága nekem, szeretnék 150 ezer alatt maradni. Hacsak Black Friday-kor nem lehet kifogni Amazonon egy 160 alatti ajánlatot rá, nem veszem meg.


Szóval ti megvennétek az RX 5700 XT-t a sok driver hiba ellenére, vagy az RTX 2060 Super mellett maradnátok úgy, hogy amúgy rosszabbul teljesít ugyanazért az árért?


Vélemények?


Előre is köszi.



2019. okt. 27. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Egy szóval sem mondtam, hogy az RTX 2070 jobban teljesít, csak arra akartam utalni, hogy ha a kérdező 5 évre tervez vga-t, akkor az RX 5700 XT melléfogás, mivel már most kevés némelyik játék alatt WQHD 1440p-be.
2019. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Bőven jó az rx 5 évre is. Persze 4k-hoz sok kátékban némi kompromisszum elkell. 2560 x 1440-ben annál kevesebb. Ilyen árkategóriában egyik kártya sem képes sok játékot vinni ultrán 60 fps-el 4k-ban. Akár nvidia akár amd.
2019. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!