Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy lassan az Asus ROG...

Miért megy lassan az Asus ROG Strix III G531GU notebookom?

Figyelt kérdés

i5 9300H

8GB ram

1660 ti 6GB grafikus kártya

512GB Intel nvme SSD


Kevesebb FPS van mint a régi gépemen, pedig Turbo-mode meg minden bekapcsolva az ASUS armory panelben. Azt hittem csak én vagyok hülye, de tesztekben is. (Kivéve a Passmark, ott mindenben jobb a teszt)


Régi gép:

Lenovo Y520

i5 7300HQ

16GB ram

1050 4GB

256GB Lenovo nvme


2019. nov. 1. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó meg van, túlmelegszik 90C és throttling. Ilyenkor visszavesz a teljesítményből hogy ne égjen le. Asus nem tud gyártani rendes hűtést úgy kb 20 éve.
2019. nov. 2. 13:20
 2/3 szántóvető ***** válasza:
"Keresse meg az Eszközkezelőt. A laptopja használja az Intel Dynamic Platform és a Thermal Framework illesztőprogramot? Ha igen, végezzen egy Google-keresést, hogy megtudja, hogyan lehet eltávolítani. Próbálja ki a ThrottleStop - FIVR - Turbo teljesítménykorlátozások letiltása és rögzítése funkciót is."-ennyit találtam a neten.hihetetlen hogy egy ilyen drága laptop ennyire melegszik.
2019. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azzal nem is gond hogy melegszik, mert van itt WATT fogyasztás, inkább az hihetetlen hogy az ASUS 20 éve rendes hűtést nem tud legyártani mint a konkurensek amelyek hűvösen futnak...
2019. nov. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!