Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a Notebookom...

Miért nem látja a Notebookom az Nvidia-t?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy Asus G551JW Notebookról van szó, melyben Integrált Intel® HD Graphics 4600 található és mellette egy NVIDIA® GeForce® GTX 960M 2GB/4GB DDR3 VRAM. Nos a problémám az, hogy régebben lefrissítettem az Nvidia drivert újabbra ugye és azóta folyamatosan, minden újraindításnál eltűnik. Se a Geforce Experience nem jön be és a videókártya beállításnál sem látja az Nvidiát. Csak az Intelt... mint ha kiütötte volna. Hivatalos Nvidia oldalról töltöm a driver-t. Kérdeznék egy hozzáértőt, hogy ez mitől lehetséges?

2018. jan. 13. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az asztalra, lépj be az Nvidia vezérlőpultba. Ott van lehetőség beállítani az alapértelmezett kártyát.
2018. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne az nvidia oldaláról töltsd le a drivert, hanem az asus support oldaláról (letöltő központ, megadod a típust, kiválasztod az os-t)
2018. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Nem bírom beállítani, de még ha be is állítom eltűnik és vissza teszi Intel-re.

2-es válaszoló: Én itt csak régebbi verziókat találtam :/

2018. jan. 14. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikerült stabilizálni, bár nem vagyok teljesen biztos benne. Letöltöttem a DDU nevű programot amivel teljesen letöröltem az Nvidiát is és az Intelt is majd újratelepítettem őket. Azóta jelen van az Nvidia.
2018. márc. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!