Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van tapasztalata valakinek is...

Van tapasztalata valakinek is Keep Out 750w fx750 tápegységgel?

Figyelt kérdés

A történetem ott kezdődik hogy ilyen van a gépemben, ami három éve megvan.

Két évig tökéletesen jó volt a gépem, Fallout 4 epic grafikai beállítással toltam, Subnautica szintén maxon.

Majd egyszer csak fogta magát a gép és leált, pár másodperc és újraindult.

Nincs kék halál, az egyetlen naplózott esemény róla hogy a rendszer erőforrás hiánya miatt leállt.

Ez párszor még megtörtént, és nem tudtam hová tenni a dolgot.

Keresetem a hibát, de nem találtam, teszteltem, frissítettem, ellenőriztem, minden jó.

Ideig óráig megoldást jelentett, hogy frissítettem a videokártya driverét.

Most jutottam el arra, hogy sima videó nézésénél megadta magát. Most pihenőn van, míg nem vesszek bele egy új tápot.

Elég sok rosszat olvastam róla, és kíváncsi vagyok másnak is volt-e ilyen rossz élménye mint nekem.


Konfigurációm:

Asus B85-PRO GAMER

Asus DRW-24F1MT fekete OEM DVD

DeepCool GAMMAXX 400 processzor hűtő

Gigabyte GTX960 4GB GDDR5 GV-N960G1 GAMING-4GD videokártya

Intel Core i7-4790 processzor

Keep Out 750W FX750 tápegység

Kingston 120GB HyperX Fury SHFS37A/120G SSD

Kingston 2x8GB DDR3 2133MHz 8GB HX321C11T3K2/16 memória

Mars Gaming MC4 fekete számítógép ház

Western Digital 1TB 128MB SATA3 WD1002F9YZ merevlemez



2019. nov. 1. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a neve is arra utal hogy keep out azaz tartsd kint a gépházból. Amikor egy lapon nagy teljesítményű táp ilyen 10 20 ezer forintba kerül az garantáltan brutál rossz minőségű táp lesz.


750 watt és kb15000 forint. Saját tapasztalatom nincs nekem egy cooler master 600w black van de az is elég gagyi lévén hogy 600 wattos de csak 1 nyamvadt 6+2 es pcie csatlakozója van.

2019. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert egy szar táp.


Minimum: be quiet 400w 14k

2019. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legrosszabb, legveszélyesebb márka a piacon. Sajnos sanszos, hogy mást is tönkretett a gépben. Nem véletlenül mondjuk mindenkinek, hogy ne a hulladékot vegye, mert működhet a dolog ideig-óráig, aztán viszont jön a koppanás, hogy tízszer akkora kárt okozott, mint amibe egy normális tápegység került volna.
2019. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Régebben a computer imperium pakolta bele ezeket a gépeikbe, mert olcsó volt, a hülye vevő meg úgyis csak azt nézi, hogy minél nagyobb szám legyen ott, mert annál jobb. A probléma a tápegységgel elsősorban az, hogy nincs róla teszt, fogalmunk sincs, hogy mi van benne. Már önmagában gyanús, hogy ilyen árban legfeljebb egy 400W tápegységet kapsz, ami értelmes minőségű.
2019. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, van más is. Három hónapja megadta magát a winchester, most már nagyon valószínű hogy a táp hibájából.

Remélem viszont a többi alkatrész még menthető.

2019. nov. 2. 19:36
 6/8 A kérdező kommentje:

BitFenix Formula 750W BP-FM750ULAG-9R most ezen gondolkodom.

Ilyet rakata húgoméba(mert azon nem spóroltam...)

2019. nov. 2. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tökéletes, viszont ezt a gépet az 550-es változata is lazán elviszi. Ha később erősebb kártyát veszel, oda is bőven elég lesz.
2019. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
400W elég ebbe a gépbe, csak normális minőségű legyen.
2019. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!