Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC connect box és ASUS...

UPC connect box és ASUS RT-N12E C1 wifi együtt?

Figyelt kérdés

Adott a két eszköz az itthoni hálózatomon. Ugyanazt a wifit szeretném szórni mindkettővel, de nem bírom működésre bírni az asust. Beállítottam ugyanazt a protokollt mindkettőre, wifi hálózati nevet, jelszót, ghz-t, és különböző csatornát. Adtam statikus ip-t az asusnak, amely a connect box dhcp tartományába beleesik (és kikapcsoltam a dhcp-t az asuson).

Így most a wifi jel fogható mindkettőn, de ip-t csak a connect box tud adni. Ha az asus közelében próbálok csatlakozni a wifire, nem enged fel, mert nem kapok ip-t. De ha először a connect box mellett állva csatlakozok, és úgy sétálok át az asushoz, akkor működik az is. Valamiért nem kapok ip-t az asustól, mit kéne átállítanom?

Ha az elejétől kezdve lépésről lépésre leírná valaki, hogy mit csináljak, azt is megköszönném.



#wifi #CONNECT BOX #két eszköz
2019. nov. 1. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!