Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu szerver gép probléma?

Fujitsu szerver gép probléma?

Figyelt kérdés

Lenne egy Fujitsu Workstationom


Tökéletesen működött. Mostanába nem kapcsol be. Benyomom forognak a ventik de nem kapcsol be. Ráadásul nemis forog az összes venti...ami forog azis teljes fordulaton... néha elkapja és bekapcsol ez a furcsa.


2019. nov. 4. 15:29
 1/10 Shaddark ***** válasza:

processzor, memória...

A teszt letiltja gondolom ne füstöljön el.

2019. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Processzort mar kivettem vagy 5x... ugyanez a memoriakkal is! Nemtudom mitévő legyek!
2019. nov. 4. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
bios reset?
2019. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hogyan tudom?
2019. nov. 4. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted a biosal, a dolgokat vagy kiveszed az elemet vársz fél percet, vagy ha van c mos reset gomb azt nyimod be kb 10 másodpercig, a jumperes c mos resetet nem tudom.
2019. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kivettem az elemet!
2019. nov. 4. 17:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajna semmi ugyanaz :c
2019. nov. 4. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Bios reset ezen nem segít, ezek fix biossal jönnek ki gyárilag.


Megvan rá az esély, hogy valamelyik alkatrész tönkrement benne... Lehet az alaplap hibás. Nem mai masinák már ezek. Kérdés az, hogy megéri-e kicserélni benne az alkatrészt, illetve feltárni a hiba okát?



Egyébként átmozgathatod a kábeleket, hátha, de ennek nem sok esélyt adnék.

2019. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Köszönöm mindenkinek! Egy másik tápegység és mintha megsem történt volna :)
2019. nov. 5. 01:15
 10/10 Shaddark ***** válasza:

Szuper, örülök.


"Processzort mar kivettem vagy 5x... ugyanez a memoriakkal is!"


Van ilyen kézrátétellel működő spéci skilled, hogy amit kiveszel és visszaraksz az megjavul ilyenkor ha meghibásodott akkor is?

Miért nem dolgozol egy Ferrari szervizben? - Szénné keresnéd magad, azokhoz drágák az alkatrészek...

2019. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!