Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beszerelni ezt a...

Hogyan kell beszerelni ezt a ventillátort: Coolink SWiF2 800 ventillátor 8cm?

Figyelt kérdés

2-t szeretnék majd venni belőle csak egyenlőre nemtudom, hogyan,hova kössem a vezetékeket! Persze nagyjából tudom, hogy mihez van/lesz köze csak állítólag vezeték színeket is figyelembe kell venni stb.

Gépházam: XDL Happy 5b


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 18. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pofás kis venti! Ha jól láttam, akkor 3 tűs csatlakozója van. Ez azt jelenti, hogy az alaplapra tudod rákötni.

Létezik átalakító is, hogy a rendes 4 érintkezős tápkábelt ilyen 3 érintkezősre alakítja, de nem feltétlenül kell. Nézed meg az alaplap könyvében, hogy hol vannak ezek a "FAN" csatlakozók. Többnyire fehér színűek. Az egyikre a processzor hűtőventillátorra van kötve. Csak egyféleképpen tudod rádugni, nem kell parázni, hogy elcseszed. Általában még 2 szokott lenni az alaplapokon. A felszerelés nem nagy kunszt, adnak hozzá 4 csavart. Sztem az egyiket a táp alá tedd a hátsó lemezre úgy, hogy kifelé nyomja a levegőt. A másikat.... passz.

2010. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi megtaláltam! :)
2010. júl. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!