Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot választásáról?

Melyik laptopot választásáról?

Figyelt kérdés

Netezès, filmezés, world/excel használatra keresek laptopot legfőbbkèpp de az se hátrány ha lehet játszani is rajta(nem vagyok gamer, nagyon ritkán játszok pl Sims vagy pub g). Az se hátrány ha könnyű, és tudnám hurculaszni nèha egyetemre. Nem igazán értek hozzá, próbáltam ismerősöktől is tanácsot kérni.

Ezekkel szemezgettem:

[link]

[link]

[link]


Mindenkèpp 20000 de inkább 180000 alatt vennèk



2019. nov. 8. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb nem zsír új gép (eze éppen csak megfelelnének, de a tucatárút hamar viheted szervízbe. A használt üzleti gépek a legjobbak, nem agyonhasználtak), de kizárólag cégektől szabad venni.

[link]

2019. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èrtelek. Eddig pont egy ilyen "üzleti" gèpem volt. Lenovo ThinkPad T400as. De már kicsit elavultnak èrzem :)
2019. nov. 8. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Lenovo Thinkpad x201-es a könyvtári gépem, az is üzleti gép volt kis hibával (tetőn), 7 éves és nagyon jó. Ezek örök darabok.
2019. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!