Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik külső merevlemezt...

Melyik külső merevlemezt ajánlanátok ár/érték arányban, amire játékokat telepíthetnék?

Figyelt kérdés

Sokat végignézegettem és ez a 2 tűnik a legszimpibbnek:


1.

[link]


2.

[link]


Az 1. egy strapabíróbb darab, és 32mb a cache.

A 2. nem ütésálló, azzal óvatosan kell bánni és csak 8mb a cache, viszont a ár-tárhely arány jobb.


Elvileg azt olvastam, hogy a 8mb cache az kevés programok futtatásához, de az nem volt konkrétan megfogalmazva, hogy ez mit is takar. Tehát nem futtatja majd a játékokat, vagy csak lassabban töltődnek be?

Szállítani nem fogom, fix helye lesz, illetve 36 hónap garancia mindkettőre, így szerintem nem szükséges, hogy full strapabíró legyen, persze azért vigyázok rá. :)


Inkább a 2 terrás felé hajlok, ti melyiket választanátok a helyembe?



2019. nov. 10. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos játékot külső merevlemezre telepíteni. Volt olyan újabb játék amivel már akkor is gond volt, ha nem az SSD-re tettem.
2019. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ezek szerint van olyan játék amivel nem fogok játszani. :D (vagy éppen kivételesen az belső tárhelyre kerül HDD-re) Lényeg, hogy mindenképpen külső meghajtóra szeretnék telepíteni,amennyire csak lehetséges és leginkább nem új játékokat, hanem rengeteg régebbit.
2019. nov. 10. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt az ár-érték arány az egyetlen szempont. A 2 TB-os a gazdaságosabb. A 32 MB cache nem jelent akkora előnyt hogy érdemesebb legyen megvenni, és kötve hiszem hogy az első strapabíróbb lenne. Külső házban egy vinyó, ennyi. Ha véletlenül leesik tök mindegy hogy melyik volt az esés egyiknek sem tesz jót!
2019. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, ment a zöld kéz!
2019. nov. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!