Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 alaphelyzetbe...

Windows 10 alaphelyzetbe állítás vagy újratelepítés?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni, hogy mi lenne a jobb megoldás? Újratelepítés vagy alaphelyzetbe állítás? Mivel a gépemen annyi kacat van hogy felét nem tudom hogy mik azok és hely sincs a gépen. Ha az alaphelyzetbe állítás opciót választom a Windows 10 megmarad a gépemen? Meg én azt hallottam ha úgy raksz a gépre Windows ez lehet újratelepítés is hogy nem raksz egy USB-re adott Drivereket a Windows nem fog megfelelően működni?, de az eszközkezelő pontosan erre van hogy Drivereket keressen illetve telepítsen nem? Tanácsokat elfogadok mivel nem értek nagyon ehhez, soha nem raktam Windows-t a gépemre.

2019. nov. 10. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Windows 10 alaphelyzetbe állítást javaslom, kényelmesebb, egyszerűbb


usb-s driveres cucc: hülyeség

2019. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is értelmesebbnek találtam az alaphelyzetbe állítást. Nincs vele annyi vackolódás.
2019. nov. 10. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a windowst "alaphelyzetbe" rakod "reset" akkor oda is van írva h a fájlok megmaradnak a gépeden de minden mást programot telepített dolgot letöröl róla, igen megmarad a win10-ed..

Usb-re nem szoktak drivereket rakni, a géped ismerni kéne és ahhoz megfelelő drivereket neked kell letölteni, win10 felrakja amit fel tud drivert, de nem midnen esetben a legjobbat, így ezeket neked kell megnézni, érdemes a legfrissebbet felrakni a gyártó oldaláról.


Friss telepítés a legjobb, ha tudod mit csinálsz. Mindig csinálj biztonsági másolatot az adataidról mielőtt nekiesnél bármiféle windows telepítésnek.


itt egy videó magyarul ha esetleg nem tudnád ennek a menetét. https://www.youtube.com/watch?v=AOTc8eWd78M


Sok sikert hozzá

2019. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa persze azokat a Drivereket ismerem ami a gépemhez kell amit a Windows nem tud felrakni, de amit feltud rakni azzal az alapvető dolgot működnek? Internet meg az ilyesmik? mert ugye internetről akarom majd leszedni a Drivereket ezért kérdeztem.
2019. nov. 10. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 2015-nél újabb géped van, akkor minden drivert fel szokott rakni, kivéve: videókártya. Ezt neked kell letölteni az nvidia/amd oldaláról. Esetleg a hang "kártya" driverrel szokott még probléma lenni, de a többi 99%.
2019. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszi!
2019. nov. 10. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

"Windows 10 alaphelyzetbe állítást javaslom, kényelmesebb, egyszerűbb"


tény, hogy egyszerűbb, csak pont az a "sok kacat" fog fentmaradni a gépeden, amitől meg akarsz szabadulni. Újratelepítés.

2019. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!