Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lézernyomtatóval mennyire...

Lézernyomtatóval mennyire megbízható etikett nyomtatás? Le lehet szedni 1-2 darabot és újra nyomtatni rá?

Figyelt kérdés
Illetve a boríték nyomtatás is érdekel.
2019. nov. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb minőség és költséghatékonyabb mint a tintasugaras

Ezta le lehet szedni dolgot nem értem. Arra gondoltál, hogy amit kinyxomtattál azt kiradírozod?

2019. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy etikett-et ha nyomtatok rendes a4-es íven több van. De ha nem nyomtatok mindre, akkor ha leszedem amire nyomtattam és később a maradékra nyomtatok, akkor ez gondot okozhat vagy sem?
2019. nov. 14. 12:02
 3/5 hypno ***** válasza:

A boríték az egyszerűbb.

El kell olvasni a nyomtató kézikönyvét, hogy milyen tájolással várja a borítékot, ki kell választani a megfelelő méretet, és lehetőség szerint a nyomtató saját szoftverével kell megszerkeszteni a nyomtatni valót.

2019. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A borítékot kipróbáltam, megy, szerencsére.
2019. nov. 14. 14:05
 5/5 hypno ***** válasza:

Az etikettnél kérdés, hogy be tudja e húzni az ívet, ha egy részen csak az alappapír van meg.


Ezt a funkciót nyilván nem a spórolós magyar felhasználóknak tervezték.

2019. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!