Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a RAM?

Miért csinálja ezt a RAM?

Figyelt kérdés
nos (majdnem) 2 hete a gépet bütykölöm mert nem érzékeli az egyik RAM-t benne (2 db 4gb-os ram van benne, DDR3) tegnap sikerült bekapcsolnom mert rájöttem ha kiveszem az 1-ik RAM-t a gépből akkor bekapcsol (viszont most jön a bibi:D) mielőtt rájöttem volna hogy ki kell venni az elosztóból nagyon hangos búgás jött és sajnos még mindig :( a búgás akkor jön elő amikor benne van az 1-ik ram (és nem a ram a hibás) de úgye most sikerül bekapcsolni ez eltünt, DE NEM ÉRZÉKELI A MÁSIK RAM-T CSAK 1-ET ?!!

2019. nov. 17. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
javitom, mielőtt rájöttem volna hogy ki kell venni, az elosztóból nagyon hangos búgás jön
2019. nov. 17. 20:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég fura helyzet, lehet h maga a slot amibe berakod a rossz, a gépet többi adatai ?
2019. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Először állapítsd meg hogy a ram vagy a foglalat hibás-e.


Amit kivettél tedd be annak a helyére amivel bekapcsol.

Ha működik így is akkor a foglalat/alaplapi vezérlő a hibás.

Ha nem akkor a memória modul.

Ha a foglalat, azzal nem tudsz mit kezdeni, alaplap csere.

Ha a ram akkor értelem szerűen ram csere.

2019. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!