Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot érné meg...

Melyik laptopot érné meg jobban megvenni az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés
Egy új laptopot szeretnék venni, ezeket néztem ki: [link] vagy [link]

2019. nov. 18. 01:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát jól beleválasztottál :) Alapvető különbségek vannak a 2 készülék kózött, ezért a legfontosabb kérdés, hogy mire szeretnéd használni? Mi a fontos? Az Asus erősebb, újabb generációs CPU van benne, és mivel itt integráltak a GPU-k így ebben erősebb az is, valamint DDR4 memóriával van szerelve, van usb-c,ujjlenyomat olvasó, VISZONT kisebb a kijelző, "csak" 128gb ssd van benne (HP-ben 1tb hdd van, ami tárolni jó, de a maga 5400 foedulatával a lehető leglassabb), nincs sd-kártya olvasó, továbbá 2 év gar van rá (HP-re 3). Ezzel együtt én messze az Asus-t venném, ha már ebből a kettőből választhatnék, igazából a nagy kérdés a kijelző. Ha neked elég a 14.1 col, akkor az Asus szinte minden tekintetben jobb. Annyi, hogy meg kell vizsgálni a bővíthetőséget, de ha elég a 128gb kapacitás, akkor ez sem releváns.
2019. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! Sajnos csak ilyen árfekvésű laptopra van keretem, emiatt néztem ki ezeket. Igazából csak általános használatra kellene a laptop, de sajnos nem nagyon értek a laptopokhoz, nem tudom, hogy ebben az árkategóriában melyik a legjobb ár-érték arányú gép.
2019. nov. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!