Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a gamer...

Megéri megvenni ezt a gamer laptopot?

Figyelt kérdés

Mostis laptopom van.Filmeket,sorozatokat szoktam nézni.Játékok amikkel játszani szoktam:PUBG,Hearthstone,Wow,Lol,CSGO. Asztali gépet nem tudok venni mert nem nem értek hozzá+az ágyban sokkal kényelmesebb játszani :D De mindent meghallgatok.Ha tudtok ajánlani nekem egy ilyesmi asztali gépet ebben az árkategóriában azis jó lenne.

[link]



2018. szept. 6. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik Gamer laptopot se éri meg megvenni. Ez pedig különösen xar lenne játékra, ugyanis csak 4GB RAM van benne és az 5400rpm-es HDD se fog a betöltődési időkön javítani.

Szerintem vegyél egy PC-t és játsszál Xbox Controllerrel.

2018. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Gyorsan össze is válogattam egy konfigurációt, ami jó lesz kiinduló alapnak.

2018. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz, de már most jobbakat is találsz, 250 felé már asus rog egész jó, és fekete pénteken szerintem ilyen 220 ért is hozzá lehet jutni vagy olcsóbban, persze számítógépet olcsóbban jobbat összeraksz, de ő laptopot szeretne, és ajánlom is! Nekem sosem volt laptopom mert én is úgy gondoltam hogy minek vegyek drágábban játékra való gépet, de 1 éve vettem egy középkategóriás "gamer" laptopot, és azóta csak laptopon játszok, a gép meg porosodik pedig a gép erősebb is. Sokkal kényelmesebb ágyból játszani, vagy ott ahol akarsz, mint egy széken ülve. És tudod hordozni haverhoz lanozni, filmezni csajodnál stb.... Igaz sose lesz olyan jó a leptop ár/teljesítmény mint kéne, de lassan ott fogunk tartani hogy egy középkategóriás laptop is vinni fogja a új játékokat normalon, highon.
2018. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!