Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom az Xbox 360...

Hogyan tudom az Xbox 360 vezetékes kontrollert rafsatlakoztatni a gépre?

Figyelt kérdés
Van egy 360as kontrollerrel mindenhol azt olvastam neten hogy a vezetékes csak bedugod és megy .. nade ez nem usb-s hanem fogalmam sincs micsoda olyasmi mint a ps2es port de nem :D szóval ötletek ?

2019. nov. 19. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez fura én is csak az USB s változatról tudok neten is csak ilyeneket találok. Nem cserélhető a kontroller kábele?
2019. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor az nem Xbox 360 kontroller, hanem valami kitudja mi.
2019. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem ilyen kéne hozzá [link] ezzel működne ?
2019. nov. 19. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

De, az Xbox360 kontroller, nekem is olyan van, eredeti Microsoft. Viszont az új dobozos változathoz jár egy kb. 10 centis átalakító.


[link]


Hogy mi szükség volt erre a megoldásra, azt én sem értem. A csatlakozó nem PS/2 és még életemben nem láttam semmin hozzá való aljzatot, de valamiért az MS így oldotta meg.


Ami a helyzetet illeti, a kérdező valószínűleg használtan kapta vagy vette és nem járt hozzá ez a kis konverter kábel. Ebay-en vagy Aliexpressen kellene szétnézni, hogy jár-e hozzá külön, de ilyen későn már igen komolyan bezavar a kiszállítási időkbe a karácsonyi dömping.

2019. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azaz amit küldtél ! És amit én linkeltem átalakító nem jó ?
2019. nov. 19. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Vezetékes Xbox 360 kontrollernek elvileg ilyennek kellene lennie: [link]


Ez egyből megy be a PC bármelyik USB slotjába. Magába a konzolba is USBn csatlakozik ezért ha a kábel vége nem stimmel akkor egyrészt hiányzik a vége másrészt az esetleg valami korai szériás darab lehet ahol még volt lerántásgátló rajta. [link]


Ugyanis az a széthúzható rész arra lenne jó ha bedugod a konzolba és valami miatt beakad akárhova a kábel a nagy játékban akkor az egy erős rántástól szétpattanjon ahelyett, hogy lerántaná a gépet a földre. Ez nagy divat volt a 360 előtti legelső Xboxnál ahol a csatlakozó vége nem USB volt és erősen rögzült a gépbe. Viszont 360 esetén gyakorlatilag az USB könnyebben szétjön mint az a csatlakozó ezért nem is nagyon emlékszem, hogy ilyen fajtát gyártottak volna hozzá nagy tételben. Eleve vezetékes joy nem nagyon volt hozzá, vezeték nélküli volt az alap.

2019. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!