Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes még Xbox One X-et...

Érdemes még Xbox One X-et vagy PS4 Pro-t venni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy jövőre jönnek az új konzolok, viszont nem akarnék abba a hibába esni, hogy most pl veszek egy Xbox One X-et és jövőre már nem jönnek ki rá az új játékok pl.
2019. nov. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom mindkét konzol visszafelé kompatibilis lesz szóval abból a szempontból nem vesznek el a játékaid amiket a régiekre vennél. Másrészt az új konzol megjelenésével a régebbi nem szokott azonnal lekerülni a polcokról. PS esetében akkor kezdik kivezetni amikor az újból már megjelenik a "slim" verzió. A PS3 is csak nemrég került ki a PS Plus "hatásköre alól" pedig már régóta van ps4.

Szerintem megéri megvenni a régebbit még mindig mert ez a konzolok legjobb életszakasza, szvsz. Ilyenkor már nem küzd gyermekbetegségekkel, bőven vannak rá játékok és az árak is mérséklődtek egy picit. Nemsokára black friday. Egy csomó boltban akciósak lesznek a konzolok. Ha akarsz venni akkor most kifoghatsz egy-két jó ajánlatot (két éve én is ilyenkor vettem a ps4-et. Kb vicc áron).

2019. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani generációnál is rögtön voltak olyan játékok amik már nem jelentek meg a régire. Szóval ilyen szempontból nem a legjobb döntés. 3-4 év múlva pedig totál elavult lesz. Attól is függ, hogy most mit használsz.
2019. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xbox One X a konzolok királya (Xbox One X 1TB + Gears of War 4 ) 119.890 Ft


[link]


PS4 1TB Pro játékkonzol fekete 114.900Ft

[link]

2019. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha azonnal akarsz játszani, akkor még érdemes. 3 évig még biztos jó lesz. Ha nem szeretnél rá sokat költeni, akkor vegyél nézegesd a haszált piacot.
2019. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!