Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master MPX5001-ACABW-EU...

Cooler Master MPX5001-ACABW-EU 500W-os tápegység mennyire jó és megbízható?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Belépő szint, egyáltalán nem veszélyes kategória, ár/értékben is nagyon jó.
2019. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet buta kerdes, de mennyire megbizhato es milyen a meghibasodasi aranya? Ha ma vettemkb 1 orat ment vele a gep hogyan erdemes letesztelni hogy mukodik e rebdesen? Egesz ejszakara bekapcsolva hagyom a gepet azzal lehet tesztelni vagy nem igy mukodik?
2019. nov. 19. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
használod és annyi, de ez eléggé megbizható nem lesz vele gondod.
2019. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esetleg aida-val elinditod a stres testet minden komponensel az max áram felvétellel fog menni a géped ha nem indul közben újra és nem fagy ki akkor nincs gond.
2019. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg nincs baja, én ennek a 450W-os változatát használom 2 éve, tudom nem mérvadó de azon kívül hogy hangos nem volt vele gond...(volt természetesen jó pár áramszünet, bőven olyan eset amikor egy gyengébb minőségű megadta volna magát)

A tesztek szerint egyedül a gyengébb minőségű kondik lehetnek amik miatt nem feltétlen jó választás, de a belseje egész jó Enhance gyártmány.

Amúgy meg belépő kategóriás, és annak kritériumait teljesíti.(a System Power 9 is ajánlott, pedig tudjuk hogy a régi Raider S belsőnek is vannak azért nyűgjei de azért az árért még elmegy)

2019. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudod letesztelni, hogy megbízható-e, hogy folyamatosan áramszünetet szimulálsz és lecsapatod a biztosítékot. Ha tönkreteszi a gép többi alkatrészét, vagy ha felgyújtja az egész lakást, akkor nem jól működik.
2019. nov. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 ös ebből nincs 450w os MasterWatt Lite-ból csak 400 500 600 700
2019. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*szóval az más széria lehetett ez kb hangtalan
2019. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. Bocs elìrtam, 400w-os darab.
2019. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shaddark ***** válasza:

Aida 64 jó ötlet szerintem is, ott látod hogy melyik ágon mennyit ad le.

Megterheled stressz teszttel és megnézed hogy megvan-e minden feszültség, nem esik-e le valamelyik ág.

Pl. 5V helyett 4.9

De biztosan jó lesz, ezek nem gagyik.

2019. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!