Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp mennyire megbizható?

Ez a táp mennyire megbizható?

Figyelt kérdés

Cooler Master MasterWatt Lite 500W White (MPX-5001-ACABW)


Valamit a márka, Gaming-re kellene és szeretném ha napi 16 óra terhelés alatt ne legyen semmi baja akár, és hasonlók mi a véleményetek róla? Nem most kell csak előre meg szeretném venni majd..



2019. jan. 6. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz belépőszintű táp de egy BQ system power 9 jobb választás lenne, igaz picit drágább de tápon spórolni nem szabad. Legjobb lenne egy BQ Pure Power 11 400W 17 ezer kb, soha nem lesz gond vele.
2019. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, DE ebben az országban ilyen tápokat sehol nem tudok venni ez lenne az egyedüli probléma..

Különben sok helyen láttam hogy ajánlod a be quiet tápokat, csak az a baj nem tudom ezeket a modelleket sehogy beszerezni mert egyszerüen semelyik bolt nem árulja/ajánlja őket..


- De ez a Cooler Master jobb mint az FSP HEXA 400W-t vagy?

2019. jan. 6. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
körül belül egyformák, egyik sem veszélyes.
2019. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ha csak ez a kettő játszik akkor a CM picit jobb választás, illetbe hol laksz ? ahol nem tudsz rendelni vagy venni?
2019. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság Szerbiai vagyok, és hát itt elég szerényes a kinálat meg drága.. Esetleg tudsz olyan magyarországi boltot ami szálit terméket Szerbiába?


Egy példa: RX570GAMING-4GD-MI = 219 euró ami bitang sok.. Hogy máshol szinte 90 EU-ért kapsz egy RX 570-et..

2019. jan. 6. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok nagyon, max amazon.
2019. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!