Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg NVIDIA GeForce...

Jelenleg NVIDIA GeForce 8800GT videókártyát használó, nemrég használtan vett számítógépbe, milyen erősebb de nem túl drága videókártyát lehetne venni? Illetve melyek lehetnek kompatibilisek az alaplappal?

Figyelt kérdés
Igazából a processzor sem egy lórúgás a maga 2,4ghz-ével, nem is a GTA V-öt akarom rajta végigvinni..csak az nem tetszik hogy olyan mintha nagyon kicsit szaggatna a youtube meg mintha a többi videó is nagyon picit darabos lenne. Ezt a problémát szeretném orvosolni meg nagyon alap játékokkal játszani esetleg, semmi extra. Köszönöm a segítséget.

2019. nov. 21. 17:58
 1/6 hypno ***** válasza:

Amivel a 8800GT kompatibilis, azzal minden nála újabb videokártya is.


A kinézett kártyákat meg hasonlítsd össze a tieddel ezeken az oldalakon

[link]

[link]

[link]


Van több ilyen oldal is.

2019. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gainward GTX560Ti 2gb 8.999 Ft


[link]


[link]

2019. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem érdemes ebben cserélni. Ha a processzor 2.4GHz-es, akkor az jobb esetben egy Core2 Quad Q6600, rosszabb esetben Core2 Duo E6600. Ez a gép így egy autentikus felső-középkategóriás PC 2006/7 fordulójáról. Ma használható PC-t ebből sehogy sem lehet csinálni. Én egy ennél erősebbet tartok késői XP korszakos nosztalgia PC-nek.


Ha GTA 5-öt és hasonlókat akarsz rajta játszani, eleve meg sem kellett volna venni ezt a gépet.

2019. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Játékhoz mindenképpen GTX kártyát kell vásárolni, de ha ebben olyan processzor van, mint amilyenre gondolok, akkor nem fogja tudni kihasználni a videokártyát. Tehát ott tartunk, hogy processzort is cserélni kellene, ahhoz viszont foglalat is kell, tehát akkor alaplapot is cserélni kell. Biztos, hogy megéri költeni erre?
2019. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából épp azt írtam, hogy nem akarok komoly játékokkal játszani, csak netezni meg videót nézni lehessen rajta kb olyan minőségben mint a telefonomon(Iphone SE) Ha a Pokoli szomszédok 1-2-3 meg a Postal 2 elfut rajta crash nélkül kiegészítőkkel, én már boldog vagyok. Amúgy van XBOX 360-am a komolyabb játékokat arra bízom ;)

Win 10 amúgy ahhoz képest hogy "régi gép", tök gyorsan elfut rajta csak szerintem a videókártya gyenge.

2019. nov. 21. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:

A Postal 2 2003-as játék és a Pokoli Szomszédok sem sokkal fiatalabb. Igazából ez a gép úgy ahogy van teljesen jó a Crysis kivételével szinte bármire nagyjából 2008-2009-ig.


Ha tényleg ilyen játékokra szánod, kukázd a Windows 10-et, legyen egy Lubuntu-Windows XP dual boot. A Lubuntu böngészésre, az XP játékokra.


Egyébként az XP korszakhoz jobb 2 erős processzormag, például egy Core2 Duo E8600, videokártyának pedig az egyik korabeli sláger kártya a GTX460 1GB.

2019. nov. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!