Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox one accountomat használha...

Xbox one accountomat használhatom egyszerre xbox 360al?

Figyelt kérdés
Eddig csak xbox one-on játszottam, de most vettem egy xbox 360at, mert csak ahhoz találtam dobszettet. Használhatom ugyanazt az accountomat hozzá? Vagy csináljak újat...

2019. nov. 21. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább kiírtad ezt a kérdést mint hogy megpróbálj bejelentkezni az Xbox 360-on?:) Szép


Egyébként elvileg sikerülnie kell.

2019. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet egyszerre bejelentkezve ugyanaz az account Xbox 360on és Xbox Oneon is, amit lehet át is vihetsz a kettő között. Az egyetlen dolog amire érdemes figyelni, hogy az Xbox Oneon van úgynevezett visszafelé kompatibilitás. Vagyis jó pár Xbox 360 (és Xbox Classic) játék fut rajta. Ha Xbox Oneon futtatsz ilyen visszafelé kompatibilis 360as játékot az teljesen úgy viselkedik mint ha 360on menne, online is a 360as szerverekre jelentkezik be. Vagyis nem jelentkezhetsz be ugyanazzal a profillal egy igazi 360on és egy kompatibilis játékban Xbox Oneon egyszerre.


Például ha mondjuk a Gears of War 2vel játszol 360on akkor nem tudod elindítani Xbox Oneon is egyszerre. De külön külön bármelyiken játszhatsz vele és azt is megcsinálhatod, hogy 360on Gears2zől, Oneon pedig Gears4ezel egyszerre mert más rendszert használó játékok.

2019. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!