Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatja az ember hogy...

Honnan tudhatja az ember hogy a használt processzor nem volt széthajtva?

Figyelt kérdés
Van neki valami jele? Vagy hogy derülhet ki hogy a lelkét is kitaposták neki a sok oc-val?

2019. nov. 23. 13:28
 1/6 meszike91 ***** válasza:

A tökéletesen működik akkor sehonnan, de akkor mindegy is. Ha nem működik tökéletesen, akkor esélyes hogy a széthúzás miatt.


Amúgy a használt procikkal nem szokott annyi baj lenni, mint mondjuk a vga-kkal.

2019. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha valami baja van akkor honnan tudom hogy nem működik tökéletesen? Nem kapcsol be a gép? Vagy ha be is kapcsol akkor lassú?
2019. nov. 23. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megtudni sehonnan, hacsak az előző tulaj meg nem mondja. De miért mondaná meg? Semmi jele nincsen, ha egy processzort korábban tuningoltak és semmiféle program nem mutatja ki. Ettől függetlenül nekem csak használt processzoraim voltak és most is az van, de még soha nem ment tönkre egy sem, mert az előző tulaj esetleg tuningolta. Így hát én processzort bátran veszek használtat. Ha volt is tuningolva, nálam majd kipiheni magát, mert én nem szoktam.
2019. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami baj van a processzorral, azt arról fogod észrevenni, hogy nem működik, mivel a processzornak kettő állapota van:

-működik, akkor tökéletes

-nem működik, akkor nem működik

Köztes állapot nincsen.

2019. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2019. nov. 23. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot tehetsz, hogy nem húzható processzort veszel. Ez Intelnél a nem "K"-s végűeket jelenti. Minimálisan overclockolhatóak ezek is, de nem olyan szinten, hogy kárt lehessen tenni bennük.
2019. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!