Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali gép: PC speaker...

Asztali gép: PC speaker hangja hangkártyán szól, miért lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez egy asztali számítógép.

Hangkártyába fülhallgató van dugva, a PC speaker hangja is azon szól, egyébként maga a PC speaker nem szól, tehát kívülről semmit sem lehet hallani. Notebook-nál tapasztaltam ilyet.

Miért lehet ez?



2019. nov. 24. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ban tiltsd le a speaker-t!
2019. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Cél lenne hogy a normál PC speaker pittyegjen. Soha egyik asztali gépnél se tapasztaltam ilyet hogy hangkártyán át szólna.

Ez nem válasz a kérdésre.

2019. nov. 24. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Én leírtam a hibajelenségre a választ.

de hogy örülj, leírom az okot is, remélem erre vagy kiváncsi.

Szóval az ok. El van állítva a BIOS-ban a speaker.

Így megfelel okoska ?

2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán. :-)

Szeretném, ha a házban lévő PC speaker-en pittyegne. Hardverileg el lehet állítani, hogy fizikálisan a hangkártya fülhallgató-kimenetén szóljon: kötve hiszem.

2019. nov. 24. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy le akarnám tiltani.
2019. nov. 24. 16:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Alaplapi manual-ban (ahol BIOS menüt kitárgyalják) PC speaker nincs megemlítve, hangkártyáról és annak kimeneteiről írnak a hangkártya tulajdonságainak ismertetésekor de PC speaker-ről sehol sincs leírás.
2019. nov. 24. 16:07
 7/7 fukapapa27 ***** válasza:

Nem írtad, hogy az elejétől így működik vagy csak most kezdte ezt csinálni! Ha azt akarod, hogy rendesen működjen akkor ahhoz le kell venned a ház oldalát, hogy ezt megtehesd, ha ez meg van akkor keresd meg az alaplapon "seaker" írást és arra rászúrod a "speaker" jelölésű kábelt és kész!

Itt vannak képek segítségül:

[link]

[link]

2019. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!