Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya vásárlás előtt...

VipTEch kérdése:

Videokártya vásárlás előtt állok van két szimpatikus kártya de nem tudok választani AMD vs Nvidia . Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Idáig egy r9 390x használtam és nagyon megszerettem az AMD kártyákat . De az Nvidia meg jobban néz ki

Na a kiszemeltek : RTX 2070 Super Gigabyte Aorus

Rx 5700 XT Asus Strix

CPU i7-7700k

Ram 32 gb ddr4 3200 corsair vengeance pro

Táp. Corsair rm 850x

Ki melyik kártyát venné és miért?



2019. nov. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az RX 5700XT mivel jóval olcsóbb és alig gyengébb sőt sok DX12 es vagy Vulkanos játékban még erősebb is és az RTX sem érdekel egyenlőre plusz jóval könyebb hozzá olyan adapative synces monitort találni hozzá amivel rendesen működik is.


Még egy dolog talán hogy ha azt vesszük alapul 2 év során az RX 580 és a vega 56 is erősebbé vált az 1060 és 1070 -nél nincs kizárva hogy 2 3 év múlva az 5700XT is elhúz kicsit

2019. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:

Én az NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER -t venném, de igazából tulajdonképpen mindegy.


[link]


Ezek ref. kártyák, - 3 ventivel a márkás termékek nyilván kevésbé fognak melegedni mint a tesztben a ref. verziók.


Valahol az egyik gyorsabb picivel, valahol a másik szintén picivel...


Ebben a tesztben pedig olyan mintha ikrek lennének, alig tér el az egyik a másiktól :)

[link]


Ha megszeretted a kezelőfelületet akkor maradj az AMD-nél szerintem. Én az nvidia-t szoktam meg, én azért választanám azt.

2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rx5700xt picit olcsóbb abból a rog strix ami jól néz ki meg jobb a játékokban viszont az rtx 2070s aourus csodaszép kártya nekem nagyon tetszik ..... még nem tudtam választani
2019. nov. 26. 18:35
 4/4 Shaddark ***** válasza:
Akkora brutál teljesítménye van mind a kettőnek hogy simán veheted a szebbiket :)
2019. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!