Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Chrome nyugodtan lehet az...

A Chrome nyugodtan lehet az SSD-n gond nélkül?

Figyelt kérdés

Új vagyok az SSD-k világában, most lett meg az első ilyenem (512 GB-os Patriot VPN100). Ezen már rajta van a rendszer ugye, de egy 1440p video nézése közben eszembe jutott, hogy az ilyesmi (sok böngészés, magas minőségű videók nézegetése, stb.) vajon mennyire "koptatja" az SSD-t hosszútávon vagy sok írást eredményez-e rajta? Úgy érzem nem kéne, hogy ezzel gond legyen, de örülnék ha megerősítenétek :)

Ha mégis, akkor át tudom rakni HDD-re azt a részét amelyik ezzel kapcsolatos?


Köszi!



2019. nov. 29. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai ssd-knek ez meg sem kottyan. Nekem egy Crucial BX500-am van, 8TB írt adatmennyiség 1 év alatt, 100%-s állapot.
2019. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uh, értem. :D Akkor a neten található sok "vigyázni kell az SSD-re" írás már tényleg elavult. Ezek szerint akár még rövidebb videókkal is nyugodtan dolgozhatok SSD-ről.

Köszi a válaszokat :)

2019. nov. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!