Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a pchez milyen tápegység...

Ehhez a pchez milyen tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy milyet kéne vegyek az uj gépemhez, nem szeretnék annyit kiadni érte de tudom hogy fontos a táp, ezért kiadok. Nem csúcs tápot szeretném azért lehetoleg.


Amd ryzen 5 2600x

Msi Rx 470 4gb

Corsair 2x8gb ram

Asus rog b450f alaplap



2019. dec. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt javaslom:

[link]

Többért van Bitfenix Formula 450W, olcsóbban System Power 9 de szerintem ez a legjobb választás mert eléggé kiegyensúlyozott táp.

2019. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát lényegében az arany középutat céloznád meg. 20-25 ezer közt ezeket tudom ajánlani:

Seasonic Focus

Be Quiet Pure Power 11

Corsair TX-M

Bitfenix Whisper

Thermaltake Toughpower GX1


Kicsivel feljebb, de még 30 alatt ott a Corsair RMx, Super Flower Leadex, ezek már a felső kategóriát erősítik.


Teljesítmény tekintetében akár 450 wattos már bőven elég.

2019. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számít a teljesítmény, 300W modell is elég, mert nagyon alacsony a konfig fogyasztása. Abból se kell drága, leginkább csak a zajszint lesz neked a mérvadó.
2019. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!