Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy SSD-m amire Windows...

Ha van egy SSD-m amire Windows 10 van telepítve, azt áttehetem másik gépbe is működni fog a rendszer?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat, hogy a Win 10 már megoldja az ebből adódó driver gondokat. Ez igaz?

2019. dec. 4. 02:57
 1/4 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Hát ha hasonló architektúrájú a gép, nincs olyan igen nagy különbség akkor gond nélkül mennie kell, ha nagyon nagy az eltérés ott azért várni kell míg a drivereket letölti! :)
2019. dec. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi Windows esetében mindig lutri. Lehet, hogy gond nélkül menni fog, lehet, hogy összefossa magát. Nekem volt olyan, hogy XP túlélt egy Intel-AMD váltást, de olyan is, hogy Win7 meghalt mikor egy generációval frissebb Intel alá került.

Win10 már azért egész jó eséllyel túl fogja élni, nyilván driverek kellhetnek.


Ha Linux volna, azt mondanám, 99% hogy nem lesz gond. Win10 esetén olyan 70%-ot adok neki.

2019. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze működni fog. Eltekintve az időnként előforduló rejtélyes fagyásoktól laggolástól belassulástól.. ;)
2019. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 meszike91 ***** válasza:
Ilyen helyzetben célszerű tiszta lappal indulni. (újratelepítés).
2019. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!