Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyánál mekkora az a...

Videókártyánál mekkora az a hőmérséklet ami optimális és még nem ártalmas?

Figyelt kérdés
GTX 1080-am van 3 ventillátoros, 70-80 fokig simán fel tudom melegíteni, jó lenne tudni mekkora az a hőmérséklet, amit már nem érdemes meghaladni...

2019. dec. 5. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "70-80 fokig simán fel tudom melegíteni" dolog hogy értendő? Gaming közben amikor nyúzod? Az egyáltalán nem probléma sőt, eléggé sztenderdnek hangzik. Ha nem terhelés alatt vannak ilyen hőfokok, akkor én elkezdeném keresni a hiba forrását.
2019. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos lenne még pár tényező amit jó lenne tudni. Melyik modell konkrétan? Milyen gépházban milyen ventilátorokkal van? Milyen meleg van a szobában ahol hasznalod? Milyen frekvencián ér el ilyen hőmérsékleteket? Mennyit forognak maga a kártya ventijei?


Nekem is 3 ventis Rog Strix 1080 van de az 20 21 fokos szobában nem nagyon megy 60 fok felé 2.1 GHZ en kb 1600 at forgó ventikkel egy Cooler Master Haf 912 ben amiben 4 venti van

2019. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gigabyte GTX 1080 Windforce OC, amúgy csak bizonyos játékoknál (Total War), 23-25 fok van a szobámban. Egyértelműen keményebb játékok alatt van ez, csak érdekelt, hogy mennyi az ami még rendben van.
2019. dec. 5. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked a egyéb tényezők miatt nem megy feljebb 60 foknál, de attól még másnak feljebb mehet, ami mellesleg egyáltalán nem abnormális terhelés alatt. 80 fok még bőven oké, legyen szó bármilyen körülményről.
2019. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még oké. 85 fok ami már határeset, aggódni 90 felett kell.
2019. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz mindenki!
2019. dec. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!