Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eshetett valami baja ettől a...

Eshetett valami baja ettől a külső merevlemezemnek?

Figyelt kérdés
Miután bekapcsoltam véletlenül megdöntöttem kb. 90 fokos szögben, aztán visszadöntöttem. Később olvastam arról, hogy nem szabad mozgatni, mivel mozgó alkatrész van benne. Nagyon remélem, hogy nem történt vele baj, mert nagyon vigyázom a holmijaimra. Legközelebb nem csinálok ilyet. Az lenne a kérdésem, hogy ettől eshetett valami baja a külső merevlemezemnek?

2019. dec. 11. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a valószínűsége, de HD Sentinellel nézd meg, h van-e szektorhibája
2019. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Manapság szokott lenni a külső, nem fix beépítésre szánt merevlemezekben gyorsulásmérő, ami ha mozgást érzékel azonnal a parkolóba küldi a fejet.
2019. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnéztem a Hard Disk Sentinellel és 100 % a teljesítménye és a kondíciója is. :) Mentek a zöld kezek. :)
2019. dec. 11. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írás közben valóban nem tanácsos mozgatni. De, az hogy egy 90 fokos döntéstől tönkremenjen elenyésző az esélye, főleg hogy valszeg nem is írt, csak szimplán be volt kapcsolva.
2019. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!