Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire A315-41G-R0TY...

Acer Aspire A315-41G-R0TY Milyen játékokra jó? Tudom nem gamer laptop.

Figyelt kérdés
tudásra ez: AMD® Ryzen 5 R5-2500U (2, 00GHz - 3,60GHz 4MB) Memória mérete típusa 4GB DDR4 2133Mhz Memória bővíthetőség fix slot Háttértároló 120gb SSD Optikai meghajtó Nincs VGA típusa AMD® Radeon RX 535 VGA memória 2GB Far Cry 5 írt vki az túlzás lesz, de pl Euro Truck 2re biztos bőven elég igaz?
2019. dec. 11. 21:51
 1/1 MGéza ***** válasza:
Arra elég lesz, a többinél előjöhet a nomen est omen effektus, tehát rotty :) A 4Gb ram és a mindössze 120Gb-os háttértároló miatt inkább nem ajánlanám megvételre. Főleg azért sem mivel RX 535 mobile vga-t sehol sem láttam, csak radeont, az meg nem erősebb mint a 2500U igp olyan sokkal hogy indokolná a gépbe tételét, hacsak nem képes AMD dual graphicsot használni a laptop. Azt mondja a leírás nincs dedikált, pedig hát a 2500u-ban ugye Vega 8 van, nem tudom hogy jön össze :) A 4Gb ram is nagyon kevés, lassan egy mobiltelefonba is.
2019. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!