Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok Windows 10...

Miért nem tudok Windows 10 frissítés óta váltani a hangkimeneteli eszközök között?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A probléma , hogy win10 frissítés óta a hangfal illetve a fejhallgató között a tálcán található hang ikonnál tudtam választani , hogy melyik szóljon . Utána jött a frissítés és azóta csak úgy tudom használni a hangfalat ha nincsen csatlakoztatva fejhallgató. Az illesztő programokat az eszközkezelőben frissítettem illetve mikor ez után se működött akkor amelyiket lehetett azokat visszaállítottam előző verzióra.De semmi sem hozott megoldást. Valaki tudja esetleg a megoldást erre a problémára?

2019. dec. 14. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert minden windóz-frissítés csak újabb bugokat hoz. Próbáld meg a legutóbbi (de lehetőleg inkább az összes) frissítéseket kivakarni a Windows Update beállításainál, utána pedig tiltsd le a frissítést!
2019. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MolotovPunk ***** válasza:
Mert a Windows10 frissítései semmirevalóak.Valahogy próbáld meg kikapcsolni a frissítéseket.Bár úgy tudom win10-nél ki sem lehet kapcsolni a frissítést...
2019. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ki lehet kapcsolni, bár nálam olyan is előfordult már, hogy a windóz mindenféle értesítés nélkül visszakapcsolta, letöltött egy csomó frissítést, amitől érezhetően belassult a gépem, és nem is engedi kivakarni azóta.
2019. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Pár frissítést tudtam csak visszaállítani de azok nem oldották meg a problémát .
2019. dec. 15. 13:55
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:

/Ki lehet kapcsolni, bár nálam olyan is előfordult már, hogy a windóz mindenféle értesítés nélkül visszakapcsolta/


Nagyszerű.:D Vicc az a rendszer.

2019. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben meglett a megoldás egy ismerősöm által. Az Asus hangkezelőbe a fogaskerék ikonnál kellett kiválasztani az opció fület majd ott kellett VISSZAÁLLÍTANI az egyik opciót , hogy : " az első és hátsó hangkimeneteli eszközöket egyszerre két különböző hangforrás lejátszására állítja. "


Köszönöm a válaszokat ! Bár a megoldás alapján a kérdés maga is hibás volt .

2019. dec. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!