Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A SteelSeries Engine 3 program...

A SteelSeries Engine 3 program a PC bekapcsolása után miért írja néha azt, hogy Not Connected?

Figyelt kérdés
Szevasztok! SteelSeries Rival 110 egeret használok, feltelepítettem hozzá a SteelSeries Engine 3.16.2 programot is, úgy van beállítva ez a program, hogy a PC indításakor automatikusan elinduljon, azonban a programmal néha-néha gondok vannak. Mégpedig: Időnként "Not Connected"-et ír a program az egérrel kapcsolatban, tehát be kell zárni és újra meg kell nyitni, hogy felismerje az egeremet. Maga az egér egyébként végig használható ezalatt is, csak a saját szoftvere nem ismeri fel, illetve amikor nem ismeri fel, olyankor az egér egyéni beállításai sem állnak rendelkezésre. Ez hetente 2x fordul elő kb. Mit lehetne tenni? Ez valami bug? Másik USB-be is ugyanezt produkálta a cucc, szóval nem magával az egérrel lesz a gond, nem is az USB-vel, hanem csak a szoftverével szerintem. Más is találkozott ilyesmivel? Van megoldás? Köszönöm!!

2019. dec. 17. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szimplán hulladék a szoftverük, engem is sokszor idegesít, amikor nem vált át az aktuális program profiljára, vagy épp beragad, és az előzőn marad. Ilyenkor nekem is újra kell indítanom.

Elég kínos, hogy egy ekkora cég ilyen jellegű alap dolgokat nem tud megoldani.

2019. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!