Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami bibi a pendrive-om...

Kissdanizizi kérdése:

Van valami bibi a pendrive-om sebességével. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni mit tudok tenni a pendrive-ommal


minimum 1gb-os fájloknál a sebesség felszökik 100mb/s felé (ahogy annak alapból lennie kéne) majd ezek után gyorsan leeseik a sebesség teljesen 0 b/s-re majd fel 8mb/s és vissza 0b/s és ezután ez megy végig ameddig be enm fejezi a másolást.


mit tehetek?



2019. dec. 17. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a cachet. Ez azért van, mert az operációs rendszer először a memóriába olvas piszok gyorsan sok adatot, ez a nagy tüske, majd a pendrivera írja csigalassan, mivel ilyenkor nem olvas semmit, a sebesség 0 lesz. Amikor ezt kiírta megint olvas, így a sebesség felmegy, majd íráskor megint le.
2019. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy külső USB3 SSD-t...
2019. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pindrive ami ugyanezt csinálja, de a többivel nincs ilyen gond csak egyel. Bár én azt eBay-en rendeltem és szerintem tuti hibás lehet, azért csinálja ezt.
2019. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tied nem Kingston véletlenül..?
2019. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 kingston gyártsa a világon a legjobb pendriveokat szóval már a feltételezésed is sértő.
2019. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


#1 Ma megpróbálom kikapcsolni hátha úgy jobb

Hol tudom kikapcsolni?

2019. dec. 19. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!