Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4 vagy PS4 PRO-t érdemes venni?

PS4 vagy PS4 PRO-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Csak az exkluzív játékok végett tervezek venni egyet.
2019. dec. 22. 13:34
 1/5 xKakashix ***** válasza:
én azt mondom, hogy ha sima fullhd tv-d van vagy monitorod, akkor sima ps4 is elég, ha van 4k-s hdr tv-d akkor a Pro jó választás lehet
2019. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Most már egyiket se. Esetleg használtan egy olcsót. Egy év múlva jön a PS5, illetve időközben jönnek a cloud gaming szolgáltatások, és a konzolok világának hamar vége lehet.
2019. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

karácsony után vedd


sima is elég, van mind a 2, de én nem látok annyit a pro ba, mint a leírások szerint kéne

2019. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már egyiket se. Elvileg a PS5 is visszafelé kompatibilis lesz mint az új X box series X. DS en és N64 en kívül sosem volt konzolom de így lehet én is beújítotok majd egy PS5 re egyszer ha nem is megjelenéskor.


Lehet elitistának fogok hangzani de ha mindenképp most kellene én akkor is a prot venném mivel azt hallottam a sima ps4 már eléggé szenved olykor a legújabb címekkel. Néhány részen elvileg 20 alá is beeshet a framerate ami nem meglepő hiszen 2013 as hardvernek kell 2019 es és jövőre 2020 as játékokkal megbirkóznia.

2019. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4k megjelenítőhöz Prót nyilván.


FHD-hoz pedig... amire telik. Ott is lehet profitálni a Pro jobb hardvereiből, hiszen nagyobb frame érhető el, vagy szebb grafika ugyanolyan frame mellett.

2019. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!