Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop esetében érdemes...

Gamer laptop esetében érdemes lehet AMD Ryzen 5 vagy 7-es procival venni? Vagy maradjak az intel i5, i7 körül?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó választások azok is, bár játék esetén érdemes figyelembe venni a VGA-t is illetve érdemes átfutni pár tesztet is, hogy milyen a hűtés.
2019. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Hiszen hogy mit érdemes és mit nem az emberfüggő.


Ha az árat nézzük akkor természetesen érdemes, hiszen egy intel processzor legalább 2x annyiba kerül és 1/2 annyit tud.


Aki viszont ennek ellenére is intel-fanatikus, az meg úgyis megveszi, akármennyibe is kerül... :-)

2019. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én pénz fanatikus vagyok szóval azt veszem amelyik olcsóbb :D , mindkét esetben gtx 1050 a vidi kártya.
2019. dec. 17. 17:41
 4/9 xKakashix ***** válasza:
100%

ha asztali gépről van szó, akkor én nagy fan vagyok az új amd-s cuccoknak, ár/érték arányban nagyon jók, de ha laptopról van szó jobban jársz az Intel procikkal, egyszerűen ezen a téren jobbak ha Gamer laptopról van szó.. belépő szinten már lehet jobb az amd

mellesleg azonos szinten árban sincs nagy különbség köztük, én maradnék az Intel nvidia kombónál

2019. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xKakashix ***** válasza:
100%
egyébként milyen játékokat szeretnél játszani? az gtx 1050 nem valami combos
2019. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
AC odyssey, fortnite, farcry 5. Nem akarok én mindenből Epic beállításon játszani, csak annyit hogy közepesen vigye a laptop, úgy hogy ne legyen atomerőmű hangja.
2019. dec. 18. 13:23
 7/9 xKakashix ***** válasza:

FC 5: https://www.youtube.com/watch?v=WLHIo_wUJHM

vinni viszi, csak olyan 30-40 fps körüli átlaggal, ha neked ez megfelel akkor oké

AC Odyssey: https://www.youtube.com/watch?v=RQkvQRhH8Eg

ez 1080p mediumon még 30fps alá is droppol, nekem ez már élvezhetetlen lenne

ezért kérdeztem, mert tényleg nem erős egy kártya, már az én 1060 6gb-om is izzad az újabb game-ekben, én egy 1650 alá nem adnám, ha újat vennék

pl: [link]

2019. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lenovo Legiont vennék, de nekem nem tetszik a külseje, az hogy hátul kilóg neki a szellőzője vagy nem tudom mi az. Én Acer Nitro 5 és Asus rog,tuf,strix környékén nézelődöm.
2019. dec. 18. 16:58
 9/9 xKakashix ***** válasza:
hát akkor hajrá, igazából én a hardvere miatt linkeltem, külsőre olyat veszel amilyet akarsz, hardverbe viszont ennél alább nem érdemes adni, ha élvezni is szeretnéd az adott játékot
2019. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!