Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe fog kerülni a javítás...

Mennyibe fog kerülni a javítás, egyáltalán megmenthető?

Figyelt kérdés

Egyszer a laptopomba egy fülest akartam bepöccinteni, hogy tudjak normálisan filmet nézni az éjszaka anélkül, hogy bárkit is zavarnék. Azonban én az USB helyére próbáltam bedugni mivel sötét volt és nem figyeltem. Ekkor a gép hirtelen leállt és azóta se kapcsol be, gondolom zárlatot kapott...

Meg lehet javítani? És ha igen akkor mennyibe fog fájni? Kb 1 hónapja történt ez, de most érzem szükségét a laptopomnak, eddig megvoltam nélküle..


2019. dec. 23. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, zárlatot kapott, de ez már csak megbontás után fog kiderülni, hogy mennyiért javítható.

Kívülről esetleg tűvel lehetne megpiszkálni, biztonság kedvéért az akku kivétele után.

Ha esetleg látható zárlat van, azt szétválasztani, hogy erre mi történik. Nem a gányolás kedvéért mondom, hanem mert elvileg rosszabb már nem lesz.

2019. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!